Yeni Yılda Yeni Trend Maksimalist

Yeni yılda yeni trendler arasında yer alan bir başka moda ise maksimalist esinti havaları oldu bir çok ünlünün tercih ettiği bu tarz yeni yılda gündelik hayatta en çok göreceğimiz tarz olacağa benziyor.Artık trendlerin çıkış noktası haline gelen sokaklarda bu kış geçmişe döneceğiz. Mom jean’lerin, leopar desenlerin, florasan efektli parçaların, palazzo pantolonların dönüş yaptığı 2019 kış sezonunda daha pek çok detay öne çıkıyor…

People by Fabrika’da Burcu Esmersoy Modelliği

Yeni yılda yeni tasarımları yeni giyim ürünlerini tanıtan People by Fabrika elbiselerin tanıtımını burcu esmersoy ile birlikte gerçekleeştirdi. moda dünyasında ki diğer haberler ve tüm detayları için takipte kalın.
Her daim şık olabilmeyi başaran sevilen sunucu ve manken Burcu Esmersoy’un People by Fabrika’nın ışıl ışıl koleksiyonundan yaptığı seçimler yeni yıl gecesi ne giyeceğine karar veremeyenlerin işini kolaylaştırıyor.

Payetler, simler ve incilerle işlenmiş kumaşlar; volanlar ve asimetrik kesimlerle buluşuyor. Her zaman modernliği ve feminen bir görünümü korumayı başaran Esmersoy’un seçimlerinde tulumlar, tek omuzlu bluzlar ve mini elbiseler yer alıyor. Kumaş konusunda ise sezonun trendleri kadife ya da romantik dantellerin şıklığı göze çarpıyor.
Koleksiyonda, yeni yıl gecesinde kırmızı elbiseler dışında alternatif olarak altın rengi elbiseler, mavinin en dikkat çeken tonları ve vazgeçilmez siyah parçalar da öne çıkıyor.

Yılbaşında Hediye Arayanlar İşte Muhteşem Hediye Önerileri

Yılbaşında ailenize , sevgilinize , arkadaşınıza hediye almak istiyor fakat ne alacağınızı bir türlü bulamıyorsanız işte sizin için önerdiğimiz bir kaç hediye Yüksek moda ile yeni yıla parlak temas! InStyle editörleri, ışıltılı ve görkemli yılbaşı gecesini taçlandıracak hediye önerilerini bir araya getirdi.

Yeni Güncelleme İle SPOTIFY Alışveriş Devri Başlıyor

dünya çapında sesini duyurmuş olan SPOTIFY yeni yılda getireceği güncelleme ile artık moda dünyasına dahil olduğunu resmen açıkladı.Pat McGrath’ın güzellik markası ilginç ürünleri ve yenilikçi tarzı ile biliniyor. Moda ve teknolojiyi buluşturan markalardan biri olan Pat McGrath 300 Entertainment, Spotify ve Merchbar ile işbirliği yaparak sektörde bir ilki başlatıyorlar; artık Spotify’dan makyaj malzemesi satın alabileceksiniz!

“So Obsessed” adındaki kampanyada sanatçı Maggie Lindermann yer alıyor. Önceki müzik videosunda Pat McGrath ile beraber çalışan Lindermann’ın hayranları klipte kullanılan makyaj malzemelerini Spotify üzerinden satın alabilecekler.

Yılbaşı Sürprizi GUCCI ‘ den Geldi

Dünya devlerinden olan GUCCI yeni yıla adını duyurmak için yılbaşında sürpriz hediyeler vericek.Gucci’nin yılbaşı için çıkardığı “Hediye Ver” kampanyası kıyafetlerden ev eşyasına kadar bir çok ürün içeriyor. Koleksiyonun parçaları Gucci’nin İspanyol sanatçı Ignasi Monreal ile çıkardığı sanat kitabından esas alınan parçaların reklam kampanyası da Monreal tarafından tasarlandı. Monreal’in tasarladığı dijital sanat eserleri İtalyan markanın ürünlerini ve üretim şeklini anlatıyor. Sonbahar Icarus koleksiyonundan ilham alınan koleksiyonun adeta bir hikaye gibi anlatılabileceğine inanan Monreal bu mitoloji karakterinin genç ve güzel olan her şeyin sembolu olduğunu söylüyor.

MAISON MARGIELA 2018 Koleksiyonu

MAISON MARGIELA’nın 2018 yılında çıkaracağı koleksiyonu nu tanıttığı X MACKINTOSH İsmiyle Karşımıza Çıkacak.

Maison Margiela’nın ikonik laboratuvar ceketi sokağa çıkıyor. Parisli moda evi, dış giyim devi Mackintosh ile işbirliğine soyunuyor. Hem kadın hem de erkek Bahar 2018 koleksiyonu için trençkot tasarımları içerecek olan koleksiyon Margiela’nın ikonik parçalarından esinlendi.